השקעות אלטרנטיביות.

השקעה אלטרנטיבית הינה כל השקעה שאינה קשורה למניות או איגרות חוב שנסחרות בבורסה. ביצועי תיק ההשקעות של אוניברסיטת ייל בארה״ב מראים כי הוספת השקעות מסוג זה מגדילה את תשואת התיק לאורך זמן. מגמת הביקוש העולה בקצב מסחרר להשקעות במכשירים אלטרנטיביים מסתמנת כאחת המהפכות הגדולות שעולם ההשקעות המסורתי חווה. הפופולריות של עולם ההשקעות האלטרנטיביות נעוצה בעובדה כי במהלך השנים האחרונות הבינו המשקיעים שכדי לייצר תשואה עודפת לאורך זמן, תוך פיזור סיכונים נרחב, יש צורך בחשיפה למוצרים ללא מתאם עם שוק ההון וכן נוצרה ההבנה ביחס למכשירי ההשקעה המסורתיים, כגון ניירות ערך ואגרות חוב, כי אינם מספקים מענה מקיף למצבי השוק המשתנים ולא מאפשרים גיוון אמיתי של תמהיל תיק ההשקעות.

צמיחתו של התחום סיפקה את המענה המתבקש של שילוב השקעות במכשירים פיננסים שאינם בקורולציה עם שוק ההון עם מוצרים אלטרנטיביים, שביחד מסוגלים להשיא תשואה עודפת במיוחד בעתות של חוסר וודאות בשווקי המניות.

 אנו מתמחים באיתור, ניתוח והתאמה של השקעות מתקדמות ובכך פותחים דלת עבור ציבור המשקיעים לעידן חדש של עולם ההשקעות. טובתו הבלעדית של המשקיע, היא זו שלנגד עיננו, נוכח ההבנה כי פרופיל הלקוח שונה מאחד לשני ולכן נדרש להתאים את תמהיל ההשקעות ביחס לאופיו ורמת הסיכון שנקבעו לאחר הליך בחינה קפדני.

ההשקעה מתבצעת בליווי צמוד ומפוקח של הצוות שלנו ובשקיפות מלאה מול הלקוח, לרבות הפקת דוחות שוטפים המפרטים את סטטוס ההשקעה, מאזן רווח והפסד ופרמטרים נוספים המספקים תמונת מצב מלאה באשר לביצועי התיק.

בין סוגי ההשקעות האלטרנטיביות
העומדות לרשותכם תוכלו למצוא :

* השקעות באמצעות קרנות גידור

השקעה בקרנות אשראי צרכני למטרות שונות – P2P*

* השקעות בקרנות נדל"ן הפועלות בשוק המקומי ומעבר לים

* השקעות בתשתיות בארץ ובחו"ל

* השקעות בחברות הייטק, ביו-טק ועוד