תכנון פיננסי.

תכנון פיננסי הוליסטי הינו שיטת ניהול מקיפה וממושכת של כלל הנכסים הפיננסים והפנסיונים, מטרת התכנון לייצר פתרונות כלכליים, מתוכננים מראש ומותאמים לצרכיו המשתנים של הלקוח ובני משפחתו הן בהונו האישי והן בהונו המשפחתי.

במהלך השנים אנו צוברים נכסים כלכליים כגון מקורות הון, נכסים וחסכונות פנסיוניים הנועדו להבטיח לנו שקט נפשי ועתיד כלכלי יציב, במיוחד ביום שלאחר הפרישה לפנסיה. על מנת להביא למיקסום הכספים, נדרש מעקב וניהול שוטף ביחס לכלל האפיקים, כמו כן, בחינת התשואות באופן עקבי, ניצול הטבות המס, התאמת תמהיל ההשקעות למצבי השוק המשתנים ומעקב שוטף אחר שינויים אישיים ובכך לעשות התאמות, כל זאת כדי לייצר תהליך של צמיחה כלכלית ובניית תשתיות פיננסיות שיעמדו לרשות הלקוח בכל עת. 

עיטם פיננסים נוסדה בעקבות ההבנה כי יחידים ומשפחות נדרשים לליווי וניהול הדוק של מתכנן פיננסי אישי ומקצועי במטרה ליצור עבורם מעטפת שתבטיח ניהול אפקטיבי של החסכונות ומקורות ההון. 

כיצד אנחנו עושים זאת? ראשית מבצעים ריכוז ניהול כספיכם אשר מפוזרים בין מספר גורמים נפרדים (בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח ועוד) דבר המקטין את ניגוד האינטרסים ובעצם כך מאפשר לשים את טובת הלקוח בראש ובראשונה, ולבצע בחינה מקיפה של התיק הפנסיוני.

הבנה מעמיקה וקבלת תמונה כוללת של כלל הנכסים אל מול כלל ההתחייבויות והסיכונים אליהם חשוף הלקוח, מאפשרת התאמה של התיק הפנסיוני והפיננסי בזמן אמת וכן היערכות לשינויים ברגולציה ובתנאי השוק, תוך הקניית בטחון ושקט נפשי ללקוח ולבני משפחתו. כל אלו יאפשרו לנכסי הלקוח לשרת את מטרותיו בצורה הטובה והיעילה ביותר

אנו יושבים בוועדות השקעה של הגופים השונים ומבינים לעומק את השינויים הארגוניים המתחוללים בגופים, דבר שהוא לא נחלת הכלל, מה שמאפשר לנו להגיב בהתאם ולשמור על כלל לקוחותינו. הבנה מעמיקה של חוקי המשחק בעולם הפיננסי מספקים מענה הוליסטי, החל מבחינת מפת הנכסים הפיננסיים של כל לקוח, ייעוץ וניצול יצירתי של הטבות מס, בניית אסטרטגיית השקעה, הוזלת עלויות והכנת תכנית כלכלית מפורטת לשנים קדימה התואמת את צרכי והעדפות הלקוח.

אנו בעיטם מאמינים, שתכנון פיננסי ופנסיוני מקצועי הינו הליך משמעותי ביותר, ובעל חשיבות רבה לעתיד לקוחותינו. תנו למומחים שלנו לעשות את מה שאנחנו הכי טובים בו, לדאוג לכם.